Někdy slova díků nestačí…

Někdy slova díků nestačí…

Tak jak jsme se zmiňovali již před rokem, doba byla, je a pravděpodobně ještě nějaký čas bude díky pandemii koronaviru hodně specifická a náročná. Ne vždy však vše souvisí jen s touto nemocí, a běžné fungování sociálních služeb a životy klientů v nich žijících by měli být kvalitní a důstojné.

Touto cestou bychom znovu chtěli poděkovat za podporu, které se naší službě dostává.
Velmi významným podporovatelem a strategickým partnerem, je pro dlouhodobé fungování naší služby Ústecký kraj, díky jehož podpoře jsme byli, nyní jsme a věříme, že i dále budeme sociální službou, která je důstojným útočištěm všem potřebným.

Dalšími zásadními podporovateli pro nás jsou také Liberecký a Středočeský kraj, veškerá podporující města, obce i drobní dárci, kterým není lhostejno to, jak klienti naší služby žijí, a snaží se společně s námi o další rozvoj kvality služby a zvýšení komfortu prostředí.

V roce 2021 se nám podařilo uzavřít projekt „Snížení energetické náročnosti objektu společnosti JIPRO-CASH s.r.o“, který byl spolufinancován Evropskou unií. Tato rozsáhlá rekonstrukce objektu probíhala od roku 2019 a přinesla nám kromě nového kabátu (zateplení objektu, nová okna a nová fasáda) také nový zdroj tepla, a my tak dnes již splňujeme náročné emisní limity.
Je obtížné jmenovat všechny podporovatele a neopomenout žádného z nich. Na našich webových stránkách tento seznam pravidelně kontrolujeme a aktualizujeme, takže se každý, kdo jakkoliv pomohl, najde právě tam (ODKAZ).

Nesmírně důležitá je pro nás jakákoliv podpora a jsme vděční za každý finanční obnos či věcný dar, které pomáhají udržení naší služby a zároveň jejímu dalšímu rozvoji. Díky finančním dotacím určeným na mzdy, jsme schopni zajistit dostatečné množství pečujících pracovníků a vhodně je za jejich práci finančně ohodnotit. Díky účelovým dotacím můžeme rekonstruovat či pořizovat nové vybavení a stejně tak pomocí věcných darů zvyšovat komfort prostředí.

Stále je také otevřena Veřejná sbírka na vybudování výtahu a tím odstranění současných bariér, které komplikují běžné fungování našim klientům i zaměstnancům. Velký dík tak patří každému, kdo do této sbírky přispěl a přibližuje nás tak ke splnění jednoho z našich cílů.

Závěrem ještě jednou děkujeme všem zásadním i drobnějším podporovatelům a děkujeme všem našim zaměstnancům. Co se zaměstnanců týče, tak je pro naši službu důležitý každý jednotlivec na jakémkoliv úseku práce, který má srdce na správném místě a ví, že služba, kterou děláme, je službou pro člověka a zpětná vazba od každého konkrétního klienta dává důvod pokračovat a jít na této cestě dál.

“Sami cítíme, že to, co děláme, je jen kapka v oceánu. Ale oceán by byl menší, kdyby postrádal tyto kapky.” (Matka Tereza).

Děkujeme vám všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *